Příslušenství

Střešní příslušenství Benders dává střešní konstrukci definitivní podobu a zaručuje velmi dobrou přesnost lícování a barevný soulad. Tento velký počet tvárnic a příslušenství ulehčí a zkrátí dobu pokládání.

Tvarovky a doplňky
Definitivní podobu dává střeše až kvalitní příslušenství, které také zaručuje perfektní přesnost lícování a barevný soulad a v širokém sortimentu u každého z výše zmíněných čtyř modelů také usnadňuje a zrychluje pokládku střechy. Důležité je přesné lícování všech na sebe navazujících napojení a ukončení, včetně střešních prostupů. Ve standardní nabídce střešního příslušenství Benders lze najít i atypické doplňky, které dodávají střechám jiný rozměr i styl a tím uspokojují náročnější zákazníky a architekty. Benders čistící prostředky.

 

KATALOG DOPLŇKY

Typy příslušenství

Ozdobný kohout Ozdobná kočka Ozdobný sob Ozdobná sova Ozdobný naměsíčník Držák hřebenové latě Univerzální držák hřebenové latě Protisněhové háky Držák pro žebřík TT R-UTV Mříž sněholamu 1 m Držák pro mříž sněholamu Střešní okno Palema 450 x 550 mm Střešní okno univerzální 450 x 550 mm Hydroizolační prostupový kroužek 200 Větrací pás pro hřeben a nároží s kartáčem 1m Větrací pás pro hřeben a nároží 1m Větrací mřížka univerzální Hřebenový a nárožní pás-flís 5 m x 300 mm Hřebenový a nárožní pás-hliníkový 5 m x 300 mm Hřebenový a nárožní pás -hliníkový 5 m x 370 mm Větrací mřížka s hřebenem Vruty pro okrajové tašky 4,5 x 75 mm 100 ks Vruty pro hřebenáče 4,5 x 60 mm 50 ks Vruty pro Carisma 4,5 x 60 mm 200 ks Ochranný pás proti ptákům Příchytka řezaných tašek Povrchová barva 0,5 l Čistící prostředek na střešní povrch 1 l Čistící prostředek na střešní povrch 5 l Flexihadice větrací tašky 100/ 125 Flexihadice větrací tašky 125 Stranový držák tašek Příchytka tašky FOS 499 / 004 Příchytka tašky FOS 499 / 004 Příchytka tašky FOS 499 / 001 Příchytka tašky FOS 499 / 001 Příchytka hřebenáče Držák kulatiny Držák kulatiny SNS 140 Těsnicí pás kolem komínů samolepicí 5 m x 280 mm Krycí lišta WAKA 2 m Uzávěra hřebene PVC Hliníkový pás úžlabí pás 1,5 m Příchytka hřebenáče Stoupací nášlap Stoupací plošina 825x260 mm Stoupací plošina 495x260 mm Spoj pro stoupací plošiny Difuzní fólie 100 Difuzní fólie 130 Difuzní fólie 210 SO Samolepicí paska pro difuzní fólie 50 m x 75 mm Ochranný plech štítu levá Ochranný plech štítu pravá Těsnicí páska butylkaučuková Lepicí páska Diffu Therm Držák stoupacího roštu Větrací mřížka bez hřebene Příchytka hřebenáče Carisma Stranový držák tašek Taška z plexiskla prosvětlovací Mecklenburger Univerzální stoupací nášlap Univerzální stoupací plošina 820 mm Univerzální solární držák Těsnící klín samolepicí Taška z plexiskla prosvětlovací Vzpěra stoupacího roštu

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace