Akce a novinky v roce 2021

 

 

Pořád jsme tu pro Vás !

I v roce 2021 chodíme do práce a děláme vše proto,

abychom vám zajistili střechu vašich snů !

 

I v těchto chvílích chodíme do práce

 

Vážení zákazníci a partneři,

 

Ani v ROCE 2021 není přerušen prodej pro podnikatele, NÁŠ VELKOOBCHODNÍ SKLAD JE OTEVŘEN A ZÁSOBEN STAVEBNÍM MATERIÁLEM JAKO OBVYKLE.
 
Provozní doba naší kanceláře a velkoobchodního skladu je od pondělí do pátku, od 8.00 hod do 15.00 hod. V sobotu a v neděli máme zavřeno.
Děláme maximum pro to, abychom i v současných podmínkách zajistili včasné dodávky střešní krytiny na vaše stavby a aby tak práce na vašich střechách mohly pokračovat bez zpoždění.
Aktuální informace o provozu naší firmy najdete vždy na našich internetových stránkách www.benders.cz.

 

 

Akce a novinky v roce 2020

 

BENDERS CZ - Veselé vánoce a šťastný nový rok!

Za celý tým Benders CZ Vám přejeme klidné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, mnoho úspěchů v novém roce a děkujeme všem klientům i spolupracovníkům za projevenou důvěru. Již teď se těšíme na spolupráci v roce 2021.

 

 

 

 

BENDERS CZ - SLUNEČNÉ TERASY – 38 STŘECH S KRYTINOU BENDERS !

Navštivte s námi projekt "Slunečné terasy”. Najdete ho v Brandýse nad Labem, je umístěn do klidné části poblíž centra města. Domy jsou koncipovány jako třípodlažní se sedlovou střechou. Na střechách je použita krytina Mecklenburger Granit. Povrch tašek je ošetřen barvou Benderit, což je f. Benders vyvinutá a vyrobená barva. Barva je speciálně navržena pro aplikaci na betonové střešní tašky a má velmi dlouhou životnost. Benderit je dvojitá matná barvená akrylátová povrchová úprava, která zajišťuje vysokou sytost barev. Střešní tašky s touto úpravou jsou optimálním řešením jak pro nové, tak pro rekonstruované rodinné domy a ostatní stavby, na něž jsou kladeny i estetické požadavky. Vlastní obytná zástavba je rozdělena do sedmi skupin řadových rodinných domů, přičemž v jedné skupině je maximálně šest domů. Pojďte se s námi podívat, jak to s naší krytinou domům sluší. Více informací o našich výrobcích se dozvíte na našich stránkách, nebo se můžete obrátit přímo na naše odborníky. Na další fotografie se podívejte v naší galerii na wwwbenders.cz, nebo www.benders.sk. Slunečné terasy – Za humny,250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,50.190994, 14.649046.

 

Pro kalkulaci zdarma vyplňte náš formulář 

 

 

 

Jsme tu stále pro Vás  -  děláme vše proto, abychom vám zajistili střechu vašich snů ...

 

I v těchto chvílích chodíme do práce

 

VESELÉ VELIKONOCE A BOHATOU POMLÁZKU !

Všem našim klientům, partnerům a spolupracovníkům přejeme klidné a pohodové velikonoční svátky.

Děláme maximum pro to, abyste si po svátcích mohli přijít vybrat Vaši novou střechu.
Těšíme se na Vás :-)

Pro kalkulaci zdarma vyplňte náš formulář 

kalkulace zdarma

 

 

 

Vážení zákazníci a partneři -  31. 3. 2020

 

Velice si Vážíme naší spolupráce a stejně jak dnes, tak více než 60 let dělá f. Benders maximum pro to, aby zajistila včasné dodávky na Vaše stavby.
Takto to u nás vypadá po příjezdu nových zásob - můžete si přijet nakoupit !

Těšíme se na Vás  

naskladňujeme   naskladňujeme  naskladňujeme

 

I v těchto chvílích chodíme do práce a děláme vše proto, abychom vám zajistili střechu vašich snů !

 

I v těchto chvílích chodíme do práce

 

Oznámení o situaci z neděle 15. 3. 2020

 

Vážení zákazníci a partneři,

následující oznámení odpovídá situaci z neděle 15. 3. 2020 ve 23.30 hod.
V souladu s rozhodnutím vlády České republiky ze dne 15. 3. 2020 v našem velkoobchodě není přerušen velkoobchodní prodej a poskytování služeb našim partnerům.

PRODEJ PRO PODNIKATELE PŘERUŠEN NENÍ, NÁŠ VELKOOBCHODNÍ SKLAD JE OTEVŘEN A ZÁSOBEN STAVEBNÍM MATERIÁLEM JAKO OBVYKLE.

Provozní doba naší kanceláře a velkoobchodního skladu je od pondělí do pátku, od 8.00 hod do 15.00 hod. V sobotu a v neděli máme zavřeno.

Děláme maximum pro to, abychom i v současných podmínkách zajistili včasné dodávky střešní krytiny a aby tak práce na vašich střechách mohly pokračovat bez zpoždění.

Aktuální informace o provozu naší firmy najdete vždy na našich internetových stránkách www.benders.cz.

 

S pozdravem,

 

 

Zdeněk Müller

 

Obchodní ředitel

Lambda develop s.r.o.

Benders CZ

 

 

 

Benders na Slovensku !

V letošním roce jsme zprovoznili nové webové stránky pro naše klienty na slovensku.

www.benders.sk

  

Podívejte se na naše nové stránky a vyberte si "střechu Vašich snů ".

 

Domluvte si s námi termín schůzky - formulář zde.

 

 

Benders na Veletrhu Střechy Praha !

Podívejte se s námi na video z veletrhu

Benders - Střechy Praha 2020

  

Vyberte si "střechu Vašich snů ".

Pokud jste se nedostali na výstavu, nemusíte být smutní - popovídejte si s našimi odborníky. Rádi Vám uděláme zdarma kompletní nabídku a výpočet spotřeby materiálu pro Vaši střechu v akční  veletržní ceně.

Pokud nám vyplníte náš formulář, budou Vás kontaktovat naši kolegové a domluví s Vámi podrobnosti Vaší nové střechy. Pomohou Vám vybrat správné technické řešení i optimální barevné provedení Vaší střechy. 

Domluvte si s námi termín schůzky - formulář zde.

 

Benders - Střechy Praha 2019

 

 

 

Benders se těší na setkání na Veletrhu Střechy Praha !

6. - 8.2. 2020 - Výstavní hala 3/stánek č.311

Benders - Střechy Praha 2020

  

Přijďte se za námi podívat na nejvýznamnější veletrh v oboru střech v ČR a střední Evropě a vyberte si "střechu Vašich snů ".

Nemusíte dělat kompromisy - popovídejte si s našimi odborníky a prohlédněte si vzorky naší střešní krytiny. Rádi Vám uděláme zdarma kompletní nabídku a výpočet spotřeby materiálu pro Vaši střechu v akční  veletržní ceně.

Pokud nám vyplníte náš formulář, budou Vás kontaktovat naši kolegové a domluví s Vámi podrobnosti Vaší návštěvy. Pomohou Vám na místě vybrat správné technické řešení i optimální barevné provedení Vaší střechy. 

Domluvte si s námi termín schůzky - formulář zde.

Veletrh proběhne od 6.2. do 8.2.2020 od 10°°-18°° hod.

 

Benders - Střechy Praha 2019

 

 

Akce a novinky v roce 2019

 

 

 

BENDERS - BETONOVÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BUDOUCNOSTI

JSME VŽDY O KROK NAPŘED OSTATNÍMI ! JIŽ 60 LET VYVÍJÍME NOVÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVY, KTERÉ DĚLAJÍ VAŠÍ STŘECHU JEDINEČNOU....

 Bendrs připravuje pravidelné akce pro naše zákazníky a dodává široký sortiment betonové střešní krytiny. Cena střešních tašek odpovídá kvalitě našich výrobků.

Více než půlstoletí jsme vyvíjeli a upravili střešní tašku na něco, na co jsme dnes opravdu hrdí. A to, pokud jde o funkčnost, tak i o její vzhled. U všech našich modelů střešních tašek a jejich povrchových úprav, ze kterých si můžete vybrat, si můžete být jisti, že dostanete střešní krytinu nejvyšší kvality s nejlepší odolností, testovanou reálným nelítostným severským klimatem.

Místo starostí o kvalitu teď v klidu můžete řešit ostatní požadavky a osobní preference, které budou tvořit základ Vaší nové střechy. Existuje mnoho možností, jak kombinovat typy a povrchové úpravy naší krytiny. Pro jakou střechu se nakonec rozhodnete, to necháme na Vás. Chtěli bychom ale být první, kdo vám poblahopřeje ke správné volbě, která Vás i Váš dům bude těšit po mnoho let...

Technický manažer společnosti Benders, vysvětluje nejčastěji kladené otázky týkající se  střešní tašky s povrchovou úpravou Candor. (www.benders.se)

podívejte se zde :

 

 

 

 

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě, nebudete zaskočeni !!!

 

Odpovězte - vyřešili to za nás v BENDERS :-)

 

Nemusíte čekat - udělejte v měsíci září a říjnu nezávaznou poptávku na střešní krytiny Palema nebo Mecklenburger v základním barevném provedení Benderit a my Vám uděláme zdarma kompletní nabídku a výpočet spotřeby materiálu pro Vaši střechu v akční cenové slevě 160,-Kč/m2 krytiny.

Naši odborníci Vás budou kontaktovat a domluví s Vámi podrobnosti Vaší zakázky. Pomohou Vám vybrat správné technické řešení i optimální barevné provedení Vaší střechy. Pokud budete mít o naši krytinu zájem, dodáme Vám krytinu přímo z naší centrály, nebo domluvíme rychlou dodávku od nejbližšího prodejce ve Vašem okolí.

 

Zaplatíte pouze  160,- Kč za 1m2 bez DPH.

Akce platí od 1.9 do 31.10.2019

Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení zde. 

    kalkulace zdarma

 

Aź se zima zeptá ...

 

Léto s BENDERS :-)

 

 Oslavte s námi léto a získejte 50 % slevu na základní tašku Palema a Mecklenburger.

 Slevu můžete uplatnit s kupónem, který si stáhnete na našich stránkách u všech našich partnerů a prodejců, nebo pomocí objednávkového formuláře zde.

 Akce probíhá od 1.6. do 31.8.2019.

 Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

Léto s Benders

  

BENDERS SunWave – už žádné kompromisy v solárních panelech!

 

Chcete, aby se změna Vaší střechy stala budoucím zdrojem příjmů, nebo součástí soběstačného cyklu s nabíjecí stanicí pro váš dům, nebo auto? Benders má kompletní řešení solárních článků, které jsou vhodné pro vaši střechu bez ohledu na to, zda to jsou panely integrované, nebo povrchově montované.

 

Na trhu existuje řada různých variant solárních článků, a to s čím se firma Benders rozhodla pracovat, jsou tenkovrstvé solární články a monokrystalické solární panely.

 Tenkovrstvé solární články mají svůj název podle tenkého filmu, který absorbuje světlo. Film se nanáší na nosný materiál, jako je sklo, plast nebo kov. Existují různé typy tenkých vrstev v závislosti na tom, které látky jsou zahrnuty, ale společné pro tuto technologii je, že je trvanlivá, vydrží změny počasí, nevadí jí zamračené dny a není ovlivněna tak negativně teplem, jako tradiční solární panel na bázi křemíku. Články mají tu výhodu, že jejich účinnost stoupá při nízké intenzitě dopadajícího světla. Jsou flexibilní ve svém designu, což umožňuje také atraktivnější design solárních článků. Tenký film je navíc recyklovatelný. Tenkovrstvé články druhé generace už mají mnohonásobně tenčí aktivní polovodičovou vrstvu (je to opravdu jen tenký film) a současně mají větší účinnost. 

Monokrystalické solární panely jsou založeny na použití křemíku a obvykle mají matný černý odstín. Panely na bázi křemíku lze považovat za trochu kontrastní k tenkému filmu, ale jsou efektivnější a dále se vyvíjejí, jelikož se jedná o nejstarší a nejosvědčenější technologii solárních článků.

 

Palema SunWave

Estetické hledisko k použití solárních panelů na střechách odrazovalo prozatím spoustu majitelů domů od jejich instalace. To už ale není Pravda! S unikátním řešením přišla firma Benders. Firma Benders se vždy snažila svým klientům splnit jejich přání, a tak přistoupila k vývoji nových unikátních technologií a připravila střechu se solárními panely “bez kompromisů”.

Společně s firmou Midsummer, která se zabývá vývojem solárních technologií vyvinula unikátní řešení solárních panelů uzpůsobeným pro dvouplášťovou střešní tašku Palema. Solární panel je vyráběn v Järfälle švédskou společností Midsummer for Benders. Montáž tenkovrstvého solárního panelu je jednoduchá a nevyžaduje žádný dopad na střechu. Je umístěna na povrchu tašek Palema na nové nebo již existující střeše. Jeden panel odpovídá šířce pěti tašek a panely jsou zapojeny v sérii s kabely, které jsou součástí střídačů a dalšího vybavení v kompletním balení od Benders. Příjem objednávek solárních panelů již probíhá a v říjnu budou první panely dodávány na střechu v severských zemích.

„Pro nás bylo vždy důležité nabídnout trhu kompletní sortiment a nejnovější střechu. Vzhledem k tomu, že sluneční světlo nabízí tolik energie, je samozřejmostí možnost nabízet solární panely se stylovým designem a snadnou montáží speciálně přizpůsobené pro naše výrobky, “říká Ove Bender, CEO Benders.

Palema SunWave

 

Doubravické domy – příroda, jako na dlani a město co by kamenem dohodil…

 

Projekt „Doubravické domy“ byl navržen, jako soubor 53 architektonicky velice moderních rodinných domů v městské části Pardubice – Doubravice, které realizovala firma RD Rýmařov. Z toho zde bylo postaveno 39 řadových rodinných domů. Střešní krytinu pro celou lokalitu dodala firma Benders. Celkem zde bylo položeno 6.000 m2 betonové střešní krytiny „Palema vínová“ (č.barvy 31). Průměrně to bylo 113 m2 střešní krytiny na jeden rodinný dům.

Základní myšlenkou tohoto projektu je nabídnout svým klientům nadstandardní prostředí pro život, který poskytne svým novým vlastníkům energeticky efektivní bydlení z kvalitních materiálů. Proto si firma RD Rýmařov vybrala jako dodavatele střešní krytiny f. Benders. Firma vyrábí a prodává střešní tašky více než půl století po celé Skandinávii, Evropě včetně Německa, Anglie, Polska, Řecka, Nizozemí a v mnoha dalších zemích. V České republice to je již více než 17 let. Její dlouholeté zkušenosti dávají záruku nejen pokud jde o funkčnost, ale i o její dlouhotrvající vzhled. Konec konců, můžete to posoudit sami na přiložených fotografiích, nebo návštěvou Doubravických domů. Moderní vzhled a zajímavě řešené dispozice domů osloví každého již na první pohled.

 
Doubravické domy

  

ShingEl & RooF

 

Ve spolupráci se společností SolTech nabízí Benders také integrované solární panely postavené na tenkovrstvých technologiích, které neohrožují funkčnost ani estetiku střechy a jsou kompatibilní se střešními taškami Carisma. SolTech ShingEl je panel, který následuje střešní panel Carisma a pokrývá pět tašek na šířku. Výsledkem je, že solární panely se ze země stávají esteticky velice příjemnými. SolTech RooF je větší varianta, která zabírá dvě řady tašek Carisma na výšku a pět řad na šířku, takže SolTech RooF je cenově výhodnější.

 

ShingEl & RooF

 

Slunečné terasy – 38 střech s krytinou Benders

 

Navštivte s námi projekt "Slunečné terasy”. Najdete ho v Brandýse nad Labem, je umístěn do klidné části poblíž centra města. Domy jsou koncipovány jako třípodlažní se sedlovou střechou. Na střechách je použita krytina Mecklenburger Granit.

     Povrch tašek je ošetřen barvou Benderit, což je f. Benders vyvinutá a vyrobená barva. Barva je speciálně navržena pro aplikaci na betonové střešní tašky a má velmi dlouhou životnost. Benderit je dvojitá matná barvená akrylátová povrchová úprava, která zajišťuje vysokou sytost barev. Střešní tašky s touto úpravou jsou optimálním řešením jak pro nové, tak pro rekonstruované rodinné domy a ostatní stavby, na něž jsou kladeny i estetické požadavky.

     Vlastní obytná zástavba je rozdělena do sedmi skupin řadových rodinných domů, přičemž v jedné skupině je maximálně šest domů. Pojďte se s námi podívat, jak to s naší krytinou domům sluší. Více informací o našich výrobcích se dozvíte na našich stránkách, nebo se můžete obrátit přímo na naše odborníky. Na další fotografie se podívejte v naší galerii.

Slunečné terasy – Za humny,250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,50.190994, 14.649046

 
Slunečné terasy Brandýs nad Labem

 

Oslavte s námi JARO!

 

Objednejte v měsíci dubnu střešní krytiny Palema nebo Mecklenburger v základním barevném provedení Benderit.

Zaplatíte pouze 160,-Kč za 1m2 bez DPH.

Akce platí od 1.4 do 30.4.2019

Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení. 

 

OSLAVTE S NÁMI JARO! - Benders akce

 

Velikonoční nadílka od Benders!

 

Objednejte v měsíci dubnu střešní krytiny Benders a získáte každou desátou tašku zdarma!

Akce platí od 1.4 do 30.4.2019

Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení.  

VELIKONOČNÍ NADÍLKA OD BENDERS!

 

 .akce a novikky   . https //www.benders.cz/akce-a-novinky   .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace