Akce a novinky v roce 2019

  

Léto s BENDERS :-)

 

Oslavte s námi léto a získejte 50 % slevu na základní tašku Palema a Mecklenburger.
 
Slevu můžete uplatnit s kupónem, který si stáhnete na našich stránkách u všech našich partnerů a prodejců, nebo pomocí objednávkového formuláře zde.
 
Akce probíhá od 1.6. do 31.8.2019.
 
Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení.
 

 Léto s BENDERShttps://www.benders.cz/ke-stazeni


 

Doubravické domy – příroda, jako na dlani a město co by kamenem dohodil…

 

Projekt „Doubravické domy“ byl navržen, jako soubor 53 architektonicky velice moderních rodinných domů v městské části Pardubice – Doubravice, které realizovala firma RD Rýmařov. Z toho zde bylo postaveno 39 řadových rodinných domů. Střešní krytinu pro celou lokalitu dodala firma Benders. Celkem zde bylo položeno 6.000 m2 betonové střešní krytiny „Palema vínová“ (č.barvy 31). Průměrně to bylo 113 m2 střešní krytiny na jeden rodinný dům.
Základní myšlenkou tohoto projektu je nabídnout svým klientům nadstandardní prostředí pro život, který poskytne svým novým vlastníkům energeticky efektivní bydlení z kvalitních materiálů. Proto si firma RD Rýmařov vybrala jako dodavatele střešní krytiny f. Benders. Firma vyrábí a prodává střešní tašky více než půl století po celé Skandinávii, Evropě včetně Německa, Anglie, Polska, Řecka, Nizozemí a v mnoha dalších zemích. V České republice to je již více než 17 let. Její dlouholeté zkušenosti dávají záruku nejen pokud jde o funkčnost, ale i o její dlouhotrvající vzhled. Konec konců, můžete to posoudit sami na přiložených fotografiích, nebo návštěvou Doubravických domů. Moderní vzhled a zajímavě řešené dispozice domů osloví každého již na první pohled.
  
  

 

 

Slunečné terasy – 38 střech s krytinou Benders

Navštivte s námi projekt "Slunečné terasy”. Najdete ho v Brandýse nad Labem, je umístěn do klidné části poblíž centra města. Domy jsou koncipovány jako třípodlažní dřev třechách je použita krytina Mecklenburger Granit.
     Povrch tašek je ošetřen barvou Benderite, což je f. Benders vyvinutá a vyrobená barva. Barva je speciálně navržena pro aplikaci na betonové střešní tašky a má velmi dlouhou životnost. Je to dvojitá matná barvená akrylátová povrchová úprava, která zajišťuje vysokou sytost barev. Střešní tašky s touto úpravou jsou optimálním řešením jak pro nové, tak pro rekonstruované rodinné domy a ostatní stavby, na něž jsou kladeny i estetické požadavky.
     Vlastní obytná zástavba je rozdělena do sedmi skupin řadových rodinných domů, přičemž v jedné skupině je maximálně šest domů. Pojďte se s námi podívat, jak to s naší krytinou domům sluší. Více informací o našich výrobcích se dozvíte na našich stránkách, nebo se můžete obrátit přímo na naše odborníky. Na další fotografie se podívejte v naší galerii.
Slunečné terasy – Za humny,250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,50.190994, 14.649046
 
  

 

 

Oslavte s námi JARO!

Objednejte v měsíci dubnu střešní krytiny Palema nebo Mecklenburger v základním barevném provedení Benderit.
Zaplatíte pouze 160,-Kč za 1m2 bez DPH.
Akce platí od 1.4 do 30.4.2019
Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení. 
  

Velikonoční nadílka od Benders!

Objednejte v měsíci dubnu střešní krytiny Benders a získáte každou desátou tašku zdarma!
Akce platí od 1.4 do 30.4.2019
Pro objednávku a další informace kontaktujte naše obchodní oddělení.  

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace