Společnost BENDERS v ČR zastupuje firma LAMBDA DEVELOP s.r.o.

HISTORIE FIRMY

V roce 1960 byl zprovozněný první stroj na zpracování kamene na výrobu střešních tašek v panství Larsagarden na jihozápadě švédské Edsvära. Byl to skromný začátek současného koncernu Benders. Zakladateli byli tehdy Karl-Erik Bender a jeho bratr Arne a otec Knut. Rodina sehrála pro rozvoj firmy důležitou roli. Benders je ještě dnes ve vlastnictví rodiny. Karl-Erik Bender je předsedou představenstva, syn Ove, který začínal svoji odbornou dráhu v podniku je dnes obchodním ředitelem a šéfem koncernu.

V roce 1993 byla založená německá dceřiná společnost Benders Dachstein. Nejdříve fungovala jako odbytové středisko, ale obchody se vyvíjeli tak dobře, že v květnu 1998 byla výroba přeložená do závodu v Kritzkow u Rostocku a od té doby představuje významného hráče na německém trhu se střešními krytinami.

Rodinná atmosféra zjednodušuje styk s obchodními partnery. Osobní kontakt v obchodě a s dodavateli je předpokladem pro rychlé a korektní dodávky. Spolupracovníci Bendersu si rozumí jako jeden tým, ve kterém jsou všichni angažovaní. Podporují se vlastní iniciativy a povědomí zodpovědnosti stojí v souladu s osobní svobodou.

Nazpět hledíme jen zřídka, ale ustavičně se díváme vpřed. Jsme připravení následovat rychlé změny v odvětví a být úspěšní. Současně se koncentrujeme na dlouhodobé cíle s upevněním naší pozice jako předního dodavatele švédského stavebního průmyslu.

VIZE

Kontinuální vývoj a rozvoj našich produktů, služeb a našim zaměstnanců v souladu s posilováním dobrého jména Benders.

OBCHODNÍ CÍLE

Primárním cílem je vyvíjet, vyrábět a dodávat na trh co nejkvalitnější produkty pro šikméz střešní plochy a přispívat k dlouhodobému zlepšování životního prostředí.

STRATEGIE

Cílem ambicí je být silným švédským rodinným podnikem. Zisky investujeme zpátky do společnosti, což vytváří předpoklad pro další růst i v hospodářsky horších periodách. Firma je přesvědčená, že svojí prací a kvalitou výrobků přináší užitek svým zákazníkům a odběratelům. Naší filozofií je případné problémy řešit hned jak vznikají, bezprostředně. Jedině tak se můžeme dočkat postupného zlepšování kvality. Spolu s našimi zákazníky chceme dlouhodobě vyrábět ty nejlepší produkty budoucnosti.

30 LET ZÁRUKA NA STŘECHU

Nabízíme 30letou záruku na betonové dlaždice při nákupu kompletní střechy s originálním příslušenstvím Benders, pokud jde o pevnost, vodotěsnost a mrazuvzdornost.

VYSOKÁ KVALITA

Naše výrobky udržují vysokou a vyrovnanou kvalitu, která vydrží roky opotřebení v náročných podmínkách. Na našich vlastních výrobcích získáte plnou 10letou záruku.

EFEKTIVNÍ LOGISTIKA

Vždy máme velké zásoby pro rychlé dodání. Naše zkušenosti s logistikou poskytují příležitost pro efektivní, bezpečnou a ekologickou dopravu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace