Společnost BENDERS v ČR zastupuje firma LAMBDA DEVELOP s.r.o.

HISTORIE FIRMY

V roce 1960 byl zprovozněný první stroj na výrobu betonových střešních tašek v panství Larsagarden na jihozápadě švédské Edsvära. Byl to skromný začátek současného koncernu Benders. Zakladateli byli tehdy Karl-Erik Bender a jeho bratr Arne a otec Knut. Rodina sehrála pro rozvoj firmy důležitou roli. Benders je ještě dnes ve vlastnictví rodiny. Karl-Erik Bender je předsedou představenstva, syn Ove, který začínal svoji odbornou dráhu v podniku je dnes obchodním ředitelem a šéfem koncernu.

V roce 1993 byla založená německá dceřiná společnost Benders Dachstein. Nejdříve fungovala jako odbytové středisko, ale obchody se vyvíjeli tak dobře, že v květnu 1998 byla výroba přeložená do závodu v Kritzkow u Rostocku a od té doby představuje významného hráče na německém trhu se střešními krytinami.

Rodinná atmosféra firmy zjednodušuje styk s obchodními partnery. Osobní kontakt v obchodě i s dodavateli je předpokladem pro rychlé a korektní dodávky. Spolupracovníci Bendersu si rozumí jako jeden tým, ve kterém jsou všichni angažovaní.

Naše vztahy se zákazníky jsou postaveny na dlouholeté spolupráci, v níž je kladen velký důraz na znalosti v oboru, zkušenosti a osobní vztahy. Spojením zkušeností, odborné znalosti a zvídavosti, je otevřená cesta k novým trendům v naší společnosti. Pečlivě nasloucháme našim zákazníkům a díky tomu vytváříme nejlepší produkty zítřka v našem oboru. Přispíváme tím také k dlouhodobé udržitelnosti životního prostředí, v němž se lidé potkávají, žijí a pracují.

Nazpět hledíme jen zřídka, ale ustavičně se díváme vpřed. Jsme připravení následovat rychlé změny v odvětví a být úspěšní. Současně se koncentrujeme na dlouhodobé cíle s upevněním naší pozice jako předního dodavatele stavebního průmyslu, nejen v severských zemích ale i v evropě.

VIZE

Kontinuální vývoj a rozvoj našich produktů, služeb i našich zaměstnanců v souladu s posilováním dobrého jména Benders. Ppřispívat k dlouhodobému zlepšování životního prostředí.

OBCHODNÍ CÍLE

Primárním cílem je vyvíjet, vyrábět a dodávat konkurenční, vysoce kvalitní výrobky a služby . V České republice zejména pro trh s betonovou střešní krytinou.

STRATEGIE

Ambicí firmy Benders je být silným švédským rodinným podnikem. Obsadit co nejlepší dodavatelské pozice na evropském trhu se střešní krytinou a dalšími výrobky. Zisky investujeme zpátky do společnosti, což vytváří předpoklad pro další růst i v hospodářsky horších periodách. Firma je přesvědčená, že svojí prací a kvalitou výrobků přináší užitek svým zákazníkům i odběratelům. Jedině tak se můžeme dočkat postupného zlepšování podílu firmy na evropském trhu se stavebními materiály. Spolu s našimi zákazníky chceme dlouhodobě vyrábět ty nejlepší produkty budoucnosti.

30-letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30-letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15-letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15-letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15-let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60-letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace