Společnost BENDERS v České republice zastupuje firma LAMBDA DEVELOP s.r.o.

HISTORIE FIRMY

V roce 1960 byl zprovozněný první stroj na výrobu betonových střešních tašek v panství Larsagarden na jihozápadě švédské Edsvära. Byl to skromný začátek současného koncernu Benders. Zakladateli byli tehdy Karl-Erik Bender a jeho bratr Arne a otec Knut. Rodina sehrála pro rozvoj firmy důležitou roli. Benders je ještě dnes ve vlastnictví rodiny. Karl-Erik Bender je předsedou představenstva, syn Ove, který začínal svoji odbornou dráhu v podniku je dnes obchodním ředitelem a šéfem koncernu.

V roce 1993 byla založená německá dceřiná společnost Benders Dachstein. Nejdříve fungovala jako odbytové středisko, ale obchody se vyvíjeli tak dobře, že v květnu 1998 byla výroba přeložená do závodu v Kritzkow u Rostocku a od té doby představuje významného hráče na německém trhu se střešními krytinami.

Rodinná atmosféra firmy zjednodušuje styk s obchodními partnery. Osobní kontakt v obchodě i s dodavateli je předpokladem pro rychlé a korektní dodávky. Spolupracovníci Bendersu si rozumí jako jeden tým, ve kterém jsou všichni angažovaní.

Naše vztahy se zákazníky jsou postaveny na dlouholeté spolupráci, v níž je kladen velký důraz na znalosti v oboru, zkušenosti a osobní vztahy. Spojením zkušeností, odborné znalosti a zvídavosti, je otevřená cesta k novým trendům v naší společnosti. Pečlivě nasloucháme našim zákazníkům a díky tomu vytváříme nejlepší produkty zítřka v našem oboru. Přispíváme tím také k dlouhodobé udržitelnosti životního prostředí, v němž se lidé potkávají, žijí a pracují.

Nazpět hledíme jen zřídka, ale ustavičně se díváme vpřed. Jsme připravení následovat rychlé změny v odvětví a být úspěšní. Současně se koncentrujeme na dlouhodobé cíle s upevněním naší pozice jako předního dodavatele stavebního průmyslu, nejen v severských zemích ale i v evropě.

VIZE

Kontinuální vývoj a rozvoj našich produktů, služeb i našich zaměstnanců v souladu s posilováním dobrého jména Benders. Ppřispívat k dlouhodobému zlepšování životního prostředí.

OBCHODNÍ CÍLE

Primárním cílem je vyvíjet, vyrábět a dodávat konkurenční, vysoce kvalitní výrobky a služby . V České republice zejména pro trh s betonovou střešní krytinou.

STRATEGIE

Ambicí firmy Benders je být silným švédským rodinným podnikem. Obsadit co nejlepší dodavatelské pozice na evropském trhu se střešní krytinou a dalšími výrobky. Zisky investujeme zpátky do společnosti, což vytváří předpoklad pro další růst i v hospodářsky horších periodách. Firma je přesvědčená, že svojí prací a kvalitou výrobků přináší užitek svým zákazníkům i odběratelům. Jedině tak se můžeme dočkat postupného zlepšování podílu firmy na evropském trhu se stavebními materiály. Spolu s našimi zákazníky chceme dlouhodobě vyrábět ty nejlepší produkty budoucnosti.

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace