Stačí se jen domluvit - kdy a kam ...

 

 

Díky našenu centrálnímu skladu dodáváme objednanou krytinu po celé ČR v množství a termínech, které nespozdí Vaší stavbu. Naši pracovníci s Vámi naplánují optimální den dodávky.

 

Materiál nakoupený u nás Vám samozřejmě dopravíme až na stavbu, nebo pozemek kde materiál budete skladovat. Dokážeme ho také složit hydraulickou rukou. Disponujeme našimi auty a auty našich  partnerů, doprava bude tedy pro Vás vždy výhodná a rychlá. Máme větší i menší auta,takže žádné množství pro nás není problém. Náši šikovní a ochotní řidiči se s Vámi domluví a složí Vám materiál přesně tam kam si budete přát. Je na Vás jestli to bude za plot ,na terasu nebo na strop Vaší stavby.

 

 

 

Benders tahač s rukou

 

 

  • nakoupený materiál Vám přivezeme přímo na stavbu

  • termín dodání přizpůsobíme Vašim časovým možnostem

  • disponujeme nákladními auty s hydraulickou rukou

  • zavezeme celé střechy i menší množství materiálu

  • v případě potřeby pro Vás zajistíme přepravu našimi partnery

 

Po schválení rozpočtu a objednání materiálu Vám zajistíme dodání Vaší střechy přímo na místo v ČR, které sami určíte. O dodání Vás budeme včas informovat příslušným řidičem, který upřesní čas příjezdu. Dodávka střechy je námi po celou dobu sledována až do doby, než je kompletně vyřízena. Za komunikaci mezi námi a příslušným řidičem a Vámi je plně zodpovědný náš pracovník, kterému byla, táto zakázka přidělena.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace