Kvalita zpracování

Jsme nejlepší ve výrobě betonových střešních tašek - proč to můžeme tvrdit ?

Více než půlstoletí jsme vyvíjeli a upravili střešní tašku na něco, na co jsme dnes opravdu hrdí. A to, pokud jde o funkčnost, tak i o její vzhled. U všech našich modelů střešních tašek a jejich povrchových úprav, ze kterých si můžete vybrat, si můžete být jisti, že dostanete střešní krytinu nejvyšší kvality s nejlepší odolností vůči nelítostnému severskému klimatu. Naše výrobní závody ve Švédsku a Německu jsou garantem nejvyšší kvality výroby.

Místo starostí o kvalitu teď v klidu můžete řešit ostatní požadavky a osobní preference, které budou tvořit základ Vaší nové střechy. Existuje mnoho možností, jak kombinovat typy a povrchové úpravy naší krytiny. Pro jakou střechu se nakonec rozhodnete, to necháme na Vás. Chtěli bychom ale být první, kdo vám poblahopřeje ke správné volbě, která Vás i Váš dům bude těšit po mnoho let.

 

Použité kvalitní suroviny a prověřený způsob zpracování to je základ střešní krytiny BENDERS

 

 

Betonové střešní krytiny Benders se vyrábějí z cementu, písku, vody a oxidu železnatého. Kvalitní zpracování produktu garantuje dokonalá stlačovací forma.

  

  

  

zkoušky pevnosti krytiny Benders

 

 

 

Pevnost

 

Aby bylo zajištěno, že naše krytina bude mít maximální životnost, provádějí se nepřetržité zkoušky, aby se zkontrolovala pevnost, tloušťka a hmotnost krytiny. Můžete si tedy být jisti, že se jedná o krytinu nejvyšší kvality, kterou můžete mít na Vaší střeše!

 

 

 

 

 

 

 

Barevně odolný povrch

Kromě toho, že jsou naše tašky dvakrát natřeny, jsou všechny naše střešní krytiny ošetřené povrchovou úpravou a také barveny oxidem, což jim dodává extra hluboký barevný tón. Povrchové úpravy byly vyvíjeny po mnoho let a optimalizovány tak, aby byly po dlouhou dobu barevně odolné a stálé.

 

Písek & Cement 

Použitý písek je dodáván z místní štěrkovny. V našem hlavním závodě v Edsvära (ve Švédsku) je veškerý písek odebírán z vlastní štěrkovny a přepravován speciálním vozem, který naloží přibližně 55 tun, to pro ochranu životního prostředí. Po přivezení písku se provede další přesná kontrola, aby se zajistilo, že pro materiál na naši krytinu bude použit jeho správný podíl. Veškerý cement použitý v naší výrobě je získáván od nejčistšího výrobce na světě - Svenska Cementa.

 

Mrazuvzdornost Benders

 

 

 

 

Mrazuvzdornost

Krytina je vystavena větru a počasí s velkými teplotními změnami. Proto je nanejvýš důležité, aby tašky byly odolné vůči mrazu a chladu. Naše krytina je testována a splňuje požadavky normy SS-EN 490/491. A také prověřena 60letou zkušeností v severských zemích, jako je Švédsko, Finsko, Estonsko a mnoha dalšími.

 

 

 

 

 

Vodotěsnost 

Jaká by byla střešní krytina, pokud by neposkytovala ochranu proti vodě? - na střeše asi nic moc. Proto u nás pravidelně testujeme vodotěsnost našich tašek, abychom Vás mohli ujistit, že naše krytina zajistí, aby vaše nově postavená střecha měla maximální ochranu proti větru i dešti.

 kontrola vodotěsnosti krytiny Benders

 

 

znečištění Benders

 

 

 

 

 

Nečistoty

Každá střecha je vystavena působení povětrnostním vlivům, prachovým částicím i rostlinám. Všechny naše povrchové úpravy však vykazují proti těmto vlivům dobrou odolnost. Naše povrchové úpravy Candor a Brilliant mají navíc extra tvrdý povrch, který dále komplikuje růst mechů a lišejníků, které jsou největší hrozbou.

 

 

 

 

 

ZÁRUKA - 30 LET

My v Benders chceme, abyste se při výběru naší střešní krytiny cítili bezpečně. Proto vám poskytujeme plnou 30letou záruku, pokud jde o pevnost, vodotěsnost a mrazuvzdornost, jestliže nakoupíte střešní krytinu společně s naším originálním příslušenstvím. 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace