Nechte si zdarma udělat kalkulaci od specialistů Benders !

Máte dům k rekonstrukci, nebo plánujete stavbu nového domu? Vybrali jste krytinu sami, nebo si nejste jistí a potřebujete poradit? - to není problém – oslovte naše specialisty a poraďte se s nimi. Jejich dlouholeté zkušenosti Vám pomohou najít optimální řešení Vaší stavby. Kde jinde můžete získat odbornou pomoc, než přímo od výrobce střešní krytiny!

 

Správná volba krytiny a poctivá práce mistrů řemesla Vám pomohou si dlouhá léta užívat radost z pohledu na vaši střechu a tepla Vašeho domova.

 

Již více než půl století neustále vyvíjíme, testujeme a upravujeme naše střešní tašky. Výsledkem je výrobek, na který jsme nyní opravdu hrdí, nejen v oblasti funkčnosti, ale i jeho vzhledu. Můžete si být jisti, že s firmou Benders získáte produkt absolutně nejvyšší kvality. Veliká odolnost vůči povětrnostním vlivům je testovaná drsným Nordickým klimatem a malebnost švédských domů je známá na celém světě – stačí si vybrat z palety více než dvaceti odstínů nabízené krytiny.

Plánujete-li novu střechu, nechejte si provést odbornou kalkulaci přímo od výrobce střešní krytiny.

Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a doporučení potřebných doplňků získáte návrh ideálního řešení pro Vaši střechu a její dlouholetou funkčnost. Ideální je vždy řešit kompletní střešní systém s jedním výrobcem.

Pro výpočet střechy zdarma vyplňte náš formulář 

kalkulace zdarma

Pokud nemáte ještě projektovou dokumentaci, nic se neděje. Po vyplnění formuláře, Vás bude kontaktovat náš odborník a domluví s Vámi podrobnosti k získání nabídky.

 Délka zpracování jednotlivých výpočtů je individuální, vždy se snažíme vyřizovat žádosti v co nejkratší lhůtě. To závisí na počtu vyřizovaných žádostí.

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace