Nechte si zdarma udělat kalkulaci střešní krytiny od specialistů Benders !

Vyberte si ESO pro vaši střechu ! 

kalkulace zdarma

 

Máte dům k rekonstrukci, nebo plánujete stavbu nového domu? Vybíráte střešní tašky sami, nebo s architektem a nejste si jistí jakou zvolit? Potřebujete poradit, nebo konzultovat technické řešení? - to není problém – oslovte naše specialisty a poraďte se s nimi. Jejich dlouholeté zkušenosti Vám pomohou najít optimální řešení pro Vaši střechu. Kde jinde můžete získat odbornou pomoc, a aktuální cenovou nabídku, než přímo od výrobce střešní krytiny!

4 ESA PRO VAŠI STŘECHU - vyberte si ze čtyř nabízených tvarů

 

                               

 Palema                                 Mecklenburger                               Exklusiv                                     Carisma

 

U každé střešní tašky nabízíme různé povrchové úpravy a více než dvacet odstínů barev.

 

 

Značka Benders znamená správnou volbu krytiny a poctivou práci mistrů řemesla. Pomůžeme Vám, abyste si dlouhá léta užívali radost z pohledu na vaši střechu.

 

Již více než 60 let neustále vyvíjíme, testujeme a upravujeme naše střešní tašky, tak aby byly pořád ty nejlepší. Výsledkem je výrobek, na který jsme nyní opravdu hrdí, nejen v oblasti funkčnosti, ale i jeho vzhledu. Můžete si být jisti, že s firmou Benders získáte produkt absolutně nejvyšší kvality. Veliká odolnost vůči povětrnostním vlivům je testovaná drsným nordickým klimatem a malebnost švédských domů je známá na celém světě – stačí si vybrat z palety více než dvaceti odstínů nabízené krytiny.

 

Plánujete-li novu střechu a chcete si být jisti, že uděláte správnou objednávku střešní krytiny?

Nechejte si zpracovat odbornou kalkulaci přímo od výrobce a budete mít jasno !

 

Kromě přesného výpočtu spotřeby střešní krytiny a doporučení potřebných doplňků, získáte také návrh ideálního řešení přímo pro Vaši střechu. To zajistí její dlouholetou funkčnost. Proto doporučujeme řešit kompletní střešní systém pouze s jedním výrobcem.

Pro výpočet střechy zdarma vyplňte náš formulář 

kalkulace zdarma

Nemáte ještě projektovou dokumentaci k Vaší střeše ? -  nic se neděje. Po vyplnění formuláře, Vás bude kontaktovat náš odborník a domluví s Vámi podrobnosti k získání nabídky.

Délka zpracování jednotlivých výpočtů je individuální, vždy se snažíme vyřizovat žádosti v co nejkratší lhůtě. Vaši žádost evidujeme v našem systému. Rychlost Vašeho kontaktování závisí na počtu momentálně vyřizovaných žádostí. Děkujeme za Vaši důvěru a jsme rádi, že Vám můžeme pomoci při tak důležitém rozhodování.

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace