Nechte si zdarma udělat kalkulaci od specialistů Benders !

Máte dům k rekonstrukci, nebo plánujete stavbu nového domu? Vybrali jste krytinu sami, nebo si nejste jistí a potřebujete poradit? To není problém – oslovte naše specialisty a poraďte se s nimi. Jejich dlouholeté zkušenosti Vám pomohou najít optimální řešení Vaší stavby. Kde jinde můžete získat odbornou pomoc, než přímo od výrobce střešní krytiny!

 

Správná volba krytiny a poctivá práce mistrů řemesla Vám pomohou si dlouhá léta užívat radost z pohledu na vaši střechu a tepla Vašeho domova.

 

Již více než půl století neustále vyvíjíme, testujeme a upravujeme naše střešní tašky. Výsledkem je výrobek, na který jsme nyní opravdu hrdí, nejen v oblasti funkčnosti, ale i jeho vzhledu. Můžete si být jisti, že s firmou Benders získáte produkt absolutně nejvyšší kvality. Veliká odolnost vůči povětrnostním vlivům je testovaná drsným Nordickým klimatem a malebnost švédských domů je známá na celém světě – stačí si vybrat z palety více než dvaceti odstínů nabízené krytiny.

Plánujete-li novu střechu, nechejte si provést odbornou kalkulaci přímo od výrobce střešní krytiny.

Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a doporučení potřebných doplňků získáte návrh ideálního řešení pro Vaši střechu a její dlouholetou funkčnost. Ideální je vždy řešit kompletní střešní systém s jedním výrobcem.

Pro výpočet střechy zdarma vyplňte náš formulář

Pokud nemáte ještě projektovou dokumentaci, nic se neděje. Po vyplnění formuláře, Vás bude kontaktovat náš odborník a domluví s Vámi podrobnosti k získání nabídky.

 Délka zpracování jednotlivých výpočtů je individuální, vždy se snažíme vyřizovat žádosti v co nejkratší lhůtě. To závisí na počtu vyřizovaných žádostí.

30-letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30-letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15-letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15-letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15-let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60-letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace