Střešní taška Carisma

Benders Carisma - tato plochá krytina je podobná břidlici. Vytváří jednolitý střešní plášť a výrazně ovlivňuje celistvost a stylovou čistotu stavby. Carisma vložená do útvaru vytváří střešní plášť vaší střechy v podobě živého a napínavého obrazu a má velký význam pro celou optiku vašeho domu. Je nabízena ve dvou povrchových úpravách a v široké paletě barev. Carisma je zástupcem střešní tašky pro moderní architekturu, která se na trhu objevila v roce 2006. Architektům dává zcela nové možnosti řešení střech u staveb odpovídajících nejmodernějším stavebním stylům.

Technické informace

 

Délka 420 mm
Šířka 280 mm
Vzdálenost latí 315-345 mm
Minimální překrytí 75 mm
Krycí šířka 250 mm
Bezpečný sklon 25°
Max. vzdálenost latí max. 345 mm
Hmotnosti/ks cca 4,5 kg
Hmotnosti /m2 cca 54 kg
Spotřeba na m2 12,2 ks
Balení 210 ks/paleta

Benders Carisma

Základní cena 38,50 Kč bez DPH - standartní barvy Benderit

 

 

objednat     podrobný ceník      

 

Barevné varianty

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace