Střešní taška Carisma

Benders Carisma - tato plochá krytina je podobná břidlici. Vytváří jednolitý střešní plášť a výrazně ovlivňuje celistvost a stylovou čistotu stavby. Carisma vložená do útvaru vytváří střešní plášť vaší střechy v podobě živého a napínavého obrazu a má velký význam pro celou optiku vašeho domu. Je nabízena ve dvou povrchových úpravách a v široké paletě barev. Carisma je zástupcem střešní tašky pro moderní architekturu, která se na trhu objevila v roce 2006. Architektům dává zcela nové možnosti řešení střech u staveb odpovídajících nejmodernějším stavebním stylům.

Technické informace

 

Délka 420 mm
Šířka 280 mm
Vzdálenost latí 315-345 mm
Minimální překrytí 75 mm
Krycí šířka 250 mm
Bezpečný sklon 25°
Max. vzdálenost latí max. 345 mm
Hmotnosti/ks cca 4,5 kg
Hmotnosti /m2 cca 54 kg
Spotřeba na m2 12,2 ks
Balení 210 ks/paleta

Benders Mecklenburger

Základní cena 38,50 Kč bez DPH - standartní barvy Benderit

 

 

akce a novikky     podrobný ceník      

 

Barevné varianty

30

30-letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30-letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15-letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15-letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15-let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60-letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace