Střešní doplňky

Definitivní podobu dává střeše až kvalitní příslušenství, které také zaručuje perfektní přesnost lícování a barevný soulad a v širokém sortimentu u každého z výše zmíněných čtyř modelů také usnadňuje a zrychluje pokládku střechy. Důležité je přesné lícování všech na sebe navazujících napojení a ukončení, včetně střešních prostupů. Ve standardní nabídce střešního příslušenství Benders lze najít i atypické tvarovky a doplňky, jako například universální krajová taška či vypouklý hřebenáč, které dodávají střechám jiný rozměr i styl a tím uspokojují náročnější zákazníky a architekty.

Hřebenáč

Hřebenáč Carisma

Hřebenáč koncový oblý

Hřebenáč koncový Carisma

Hřebenáč rozdělovací tvar-T Carisma

Hřebenáč rozdělovací křížový

Hřebenáč rozdělovací křížový Carisma

Taška půlená Carisma dvojitá pravá/levá

Taška okrajová universální

Taška okrajová pravá 110 mm Carisma

Taška okrajová levá 110 mm Carisma

Taška okrajová pravá půlená 110 mm Carisma

Taška okrajová levá půlená 110 mm Carisma

Taška nášlapná Carisma

Taška nášlapná Carisma nabízí jednoduché řešení bez jakýchkoliv zásahů do střešního pláště, v případě, pokud je třeba zajistit dobrý přístup na střechu.

Taška větrací Carisma

Větrací taška Carisma je betonová krytina určená k provzdušňování střechy. Větrací plocha je cca 14 cm².

Taška se používá k odvětrání prostoru mezi skládanou krytinou a pojistnou hydroizolací. Odvětrávací otvor v tašce je chráněn stříškou a mřížkou.

Taška pultová základní 90° Carisma

Taška pultu půlená Carisma

Rohová taška pultu pravá Carisma

Rohová taška pultu levá Carisma

Rohová taška pultu půlená pravá Carisma

Rohová taška pultu půlená levá Carisma

Taška betonová prostupová Carisma

Taška betonová odvětrávací Carisma

Taška betonová odvětrávací je technickým zdokonalením tašky plastové odvětrávací.

Taška plastová pro odvětrání 125 Carisma

Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy. Slouží pro odvětrávání kanalizačních stupaček, kuchyňských digestoří.  Hodí se pro všechny sklony střechy.

Svým tvarem průchozí taška odpovídá tvaru příslušného modelu krytiny, má lapač kondenzátu s vyvedením na střešní plášť.

Materiál, ze kterého je krytina vyrobena zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost, vysokou odolnost proti UV záření, teplotní a mechanickou odolnost. 

Taška plastová anténní pro Carisma

Hřebenáč rozdělovací

Hřebenáč rozdělovací Carisma

Taška pro odkouření turbokotle Carisma

Taška pro odkouření turbokotle Carisma slouží k vytvoření prostupu vývodu kotle střechou. Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy.

Taška pro solární prostup Carisma

Taška pro odvětrání par Carisma

Příslušenství

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace