Střešní doplňky

Definitivní podobu dává střeše až kvalitní příslušenství, které také zaručuje perfektní přesnost lícování a barevný soulad a v širokém sortimentu u každého z výše zmíněných čtyř modelů také usnadňuje a zrychluje pokládku střechy. Důležité je přesné lícování všech na sebe navazujících napojení a ukončení, včetně střešních prostupů. Ve standardní nabídce střešního příslušenství Benders lze najít i atypické tvarovky a doplňky, jako například universální krajová taška či vypouklý hřebenáč, které dodávají střechám jiný rozměr i styl a tím uspokojují náročnější zákazníky a architekty.

Hřebenáč vypouklý

Hřebenáč začáteční

Hřebenáč koncový vypouklý

Hřebenáč začáteční vypouklý

Hřebenáč rozdělovací tvar-T levý

Hřebenáč rozdělovací tvar-T pravý

Taška větrací Exklusiv

Větrací taška Exklusiv je betonová krytina určená k provzdušňování střechy. Větrací plocha je cca 14 cm².

Taška se používá k odvětrání prostoru mezi skládanou krytinou a pojistnou hydroizolací.Odvětrávací otvor v tašce je chráněn stříškou a mřížkou.

Taška pultová základní 90° Exklusiv

Taška pro solární prostup Exklusiv

Taška pro odkouření turbokotle Exklusiv

Taška pro odkouření turbokotle Exklusiv slouží k vytvoření prostupu vývodu kotle střechou. Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy.

Taška kovová anténní Exklusiv

Taška plastová odvětrávací Exklusiv HV 100 / 110 iso

Taška plastová odvětrávací Exklusiv HV 100 / 110 iso tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy. Slouží pro odvětrávání kanalizačních stupaček, kuchyňských digestoří.

Taška plastová odvětrávací Exklusiv HV 125 iso

Taška plastová odvětrací Exklusiv HV 125 iso slouží k odvětrání kanalizačních stupaček, koupelen a WC.

Taška pro odvětrání par Exklusiv

Příslušenství

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace