Taška plastová odvětrávací Exklusiv HV 100 / 110 iso

Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy. Slouží pro odvětrávání kanalizačních stupaček, kuchyňských digestoří.  Hodí se pro všechny sklony střechy.

Svým tvarem průchozí taška odpovídá tvaru příslušného modelu krytiny, má lapač kondenzátu s vyvedením na střešní plášť.

Materiál, ze kterého je krytina vyrobena zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost, vysokou odolnost proti UV záření, teplotní a mechanickou odolnost. 

Hmotnost 1,0 kg/ks
Délka 420 mm
Šířka 280 mm
Krycí délka 315-345 mm
Krycí šířka 250 mm
Min.překrytí 75 mm
Materiál Plast

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace