Střešní doplňky

Definitivní podobu dává střeše až kvalitní příslušenství, které také zaručuje perfektní přesnost lícování a barevný soulad a v širokém sortimentu u každého z výše zmíněných čtyř modelů také usnadňuje a zrychluje pokládku střechy. Důležité je přesné lícování všech na sebe navazujících napojení a ukončení, včetně střešních prostupů. Ve standardní nabídce střešního příslušenství Benders lze najít i atypické tvarovky a doplňky, jako například universální krajová taška či vypouklý hřebenáč, které dodávají střechám jiný rozměr i styl a tím uspokojují náročnější zákazníky a architekty.

Taška půlená Mecklenburger

Taška okrajová pravá 88 mm Mecklenburger

Taška okrajová levá 88 mm Mecklenburger

Taška okrajová pravá 110 mm Mecklenburger

Taška okrajová levá 110 mm Mecklenburger

Taška nášlapná Mecklenburger

Taška nášlapná Mecklenburger nabízí jednoduché řešení bez jakýchkoliv zásahů do střešního pláště, v případě, pokud je třeba zajistit dobrý přístup na střechu.

Euro taška Mecklenburger

Taška větrací Mecklenburger

Větrací taška Mecklenburger je betonová krytina určená k provzdušňování střechy. Větrací plocha je cca 14 cm².

Taška se používá k odvětrání prostoru mezi skládanou krytinou a pojistnou hydroizolací. Odvětrávací otvor v tašce je chráněn stříškou a mřížkou.

Taška pultová základní 90° Mecklenburger

Taška pultu půlená Mecklenburger

Taška pultová rohová pravá Mecklenburger

Taška pultová rohová levá Mecklenburger

Taška pultová ukončovací Mecklenburger

Mansardová taška lomená základní Mecklenburger

Taška betonová prostupová Mecklenburger

Taška betonová odvětrávací Mecklenburger

Taška betonová odvětrávací je technickým zdokonalením tašky plastové odvětrávací.

Taška plastová anténní prostup pro Mecklenburger

Taška pro odkouření turbokotle DN 100 Mecklenburger

Taška pro odkouření turbokotle DN 100 Mecklenburger slouží k vytvoření prostupu vývodu kotle střechou. Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy.

Taška pro odkouření turbokotle DN 125 Mecklenburger

Taška pro odkouření turbokotle DN 125 Mecklenburger slouží k vytvoření prostupu vývodu kotle střechou. Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy.

Taška plastová pro odvětrání 125 Mecklenburger

Taška plastová pro odvětrání 125 Mecklenburger tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy. Slouží pro odvětrávání kanalizačních stupaček, kuchyňských digestoří.

Taška pro solární prostup Mecklenburger

Taška pro odvětrání par Mecklenburger

Příslušenství

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace