Střešní doplňky

Definitivní podobu dává střeše až kvalitní příslušenství, které také zaručuje perfektní přesnost lícování a barevný soulad a v širokém sortimentu u každého z výše zmíněných čtyř modelů také usnadňuje a zrychluje pokládku střechy. Důležité je přesné lícování všech na sebe navazujících napojení a ukončení, včetně střešních prostupů. Ve standardní nabídce střešního příslušenství Benders lze najít i atypické tvarovky a doplňky, jako například universální krajová taška či vypouklý hřebenáč, které dodávají střechám jiný rozměr i styl a tím uspokojují náročnější zákazníky a architekty.

Taška půlená Palema

Taška okrajová pravá 88 mm Palema

Taška okrajová levá 88 mm Palema

Taška okrajová pravá 110 mm Palema

Taška okrajová levá 110 mm Palema

Taška nášlapná Palema

Taška nášlapná Palema nabízí jednoduché řešení bez jakýchkoliv zásahů do střešního pláště, v případě, pokud je třeba zajistit dobrý přístup na střechu.

Euro taška Palema

Euro taška Palema je betonová nášlapná taška bez kování

Taška větrací Palema

Větrací taška Palema je betonová krytina určená k provzdušňování střechy. Větrací plocha je cca 14 cm².

Taška se používá k odvětrání prostoru mezi skládanou krytinou a pojistnou hydroizolací.Odvětrávací otvor v tašce je chráněn stříškou a mřížkou.

Taška pultová základní 90° Palema

Taška pultu půlená Palema

Rohová taška pultu pravá Palema

Rohová taška pultu levá Palema

Taška pultová ukončovací Palema

Mansardová taška lomená základní Palema

Taška betonová prostupová Palema

Taška betonová odvětrávací Palema

Taška betonová odvětrávací je technickým zdokonalením tašky plastové odvětrávací.

Taška plastová prostup pro anténu Palema

Taška pro odkouření turbokotle DN 100 Palema

Taška pro odkouření turbokotle DN 100 Palema slouží k vytvoření prostupu vývodu kotle střechou. Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy.

Taška pro odkouření turbokotle DN 125 Palema

Taška pro odkouření turbo kotle slouží k vytvoření prostupu vývodu kotle střechou. Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy. Hodí se pro všechny sklony střechy.

Střešní taška pro odkouření plynových kotlů je dimenzována pro vývody, jejichž vnitřní plášť nemá teplotu vyšší než 85 °C, průměru 125 mm. Svým tvarem průchozí taška odpovídá tvaru příslušného modelu betonové krytiny. Tento materiál zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost, vysokou odolnost proti UV záření, teplotní a mechanickou odolnost. Změna materiálu není na první pohled patrná.

Taška pro solární prostup Palema

Taška plastová pro odvětrání 125 Palema

Tato krytina tvoří funkční, estetický a kompletní část střechy. Slouží pro odvětrávání kanalizačních stupaček, kuchyňských digestoří.  Hodí se pro všechny sklony střechy.

Svým tvarem průchozí taška odpovídá tvaru příslušného modelu krytiny, má lapač kondenzátu s vyvedením na střešní plášť.

Materiál, ze kterého je krytina vyrobena zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost, vysokou odolnost proti UV záření, teplotní a mechanickou odolnost.

Taška pro odvětrání par Palema

Příslušenství

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace