Taška nášlapná Carisma

Taška nášlapná nabízí jednoduché řešení bez jakýchkoliv zásahů do střešního pláště, v případě, pokud je třeba zajistit dobrý přístup na střechu. Pro správnou funkčnost se nášlapná tvarovka doplní buď o nášlap pro jednu nohu, nebo se užijí dvě tašky nášlapné, na které se pomocí držáků připevní stoupací plošina. Držáky i plošina jsou v barvě střechy a nenarušují tak celkový ráz krytiny.

Hmotnost 7,4 kg/ks
Balení dle potřeby
Délka 420 mm
Šířka 280 mm
Krycí délka 315-340 mm
Krycí šířka 250 mm
Materiál Beton/kov

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace