Střešní taška Palema

Taška Benders Palema je klasická střešní krytina s dvojitou povrchovou úpravou vhodná pro všechny typy střech. Je to nejprodávanější betonová taška ve Švédsku od roku 1960. Střešní taška Palema se díky svému klasickému vzhledu hodí na všechny typy střech, dá se lehce pokládat a šetří náklady. Je možné si vybírat mezi třemi různými povrchovými úpravami a široké palety barev.

 

Technické informace

 

Délka 420 mm
Šířka 330 mm
Vzdálenost latí 315-345 mm
Minimální překrytí 75 mm
Krycí šířka 300 mm
Bezpečný sklon 22°
Max. vzdálenost latí max. 345 mm
Hmotnosti/ks cca 4,0 kg
Hmotnosti /m2 cca 40 kg
Spotřeba na m2 10 ks
Balení 240 ks/paleta

Benders Palema

Základní cena 29,50 Kč bez DPH - standartní barvy Benderit

 

 

objednat     podrobný ceník      

 

Barevné varianty

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace