Taška betonová odvětrávací Palema

Odvětrávací taška Benders Palema je technickým zdokonalením současně používané tašky plastové odvětrací. Taška je originální celobetonový prvek pro odvětrání kanalizačních stupaček, kuchyní, koupelen, WC, případně nezateplených částí střech.

Výhody tašky betonové odvětrací:

  • účinnější větrání
  • díky konstrukčnímu řešení je použitelná v celém pásmu používaného střešního sklonu
  • taška je celobetonová, tedy plně začlenitelná do střešní plochy jak hlediska životnosti, tak barevné jednotnosti a je shodná s taškou základní.

 V zimním období může za nepříznivých teplotních podmínek dojít ke kondenzaci a namrzání par na krytu a povrchu odvětrací tašky. K zamezení sklouznutí zamrzlého kondenzátu doporučujeme ochranné opatření, jako je například montáž protisněhových zábran pod tašku. 
Při požadavku napojení většího objemu odvětrávaného vzduchu a páry na jednu stupačku, je nutné volit odvětrací prvek s nuceným tahem, příp. ventilační turbínou.

Hmotnost 5,8 kg/ks
Balení dle potřeby
Délka 420 mm
Šířka 280 mm
Krycí délka 315-345 mm
Krycí šířka 300 mm
Materiál Beton/plast

30

30letá záruka na krytinu

Benders poskytují 30letou záruku na betonovou střešní krytinu, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders. Záruka se vztahuje na pevnost, odolnost proti vodě a mrazuvzdornost střešních tašek.

15

15letá záruka na funkčnost systému

Benders poskytují 15letou záruku na funkčnost střešního systému, při nákupu kompletního střešního balíčku s originálním sortimentem Benders a odbornou firmou. Záruka potvrzuje, že STŘEŠNÍ SYSTÉM BENDERS bude minimálně po dobu 15let plnit funkci střechy odolné vůči vlivům počasí na budově.

60

60letá tradice výroby střešních tašek

Švédská firma Benders vyrábí betonovou střešní krytinu již 60 let. Betonová taška Benders zdobí střechy po celé Evropě a to i v extrémních podmínkách severských států, jako je Finsko, Norsko, nebo Švédsko. Tyto zkušenosti jsou zárukou kvality a neustálé zdokonalování technologií výroby a povrchů střešních tašek udržuje firmu na prvních příčkách dodavatelů střešní krytiny v Evropě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace